Stalo žaidimas Anti-Monopoly, LT

23,90 

Originalusis Monopoly žaidimas jau yra tapęs klasika, tad išbandykite Antimonopoly! Skirtingai nei originaliajame Monopoly žaidžiama dviem komandomis: konkurentų ir monopolistų.

Konkurentai nustato sąžiningas nuomos kainas, gali statyti namus iš karto nuspirkę nekilnojamą turtą, sukelti „kainų karą“. Monopolistai nustato padidintas nuomos kainas, gali statyti namus tik tada, kai turi nusipirkę bet 2 tos pačios spalvos gatves ir gali keliauti į kalėjimą! Konkurentų komandos žaidėjai uždirba daugiau pinigų žaidimo pradžioje, tačiau monopolistai juos gali pasivyti vėlesnėje žaidimo eigoje. Turtingiausias žaidėjas laimi žaidimą!

Žaidėjų skaičius: 2–6

Žaidimo laikas: 60–90 min.

Netinka vaikams iki 3 metų – yra smulkių detalių. Pavojus užspringti.

Pristatymas

Šią prekę pristatysime per 5-8 d.d.❗️

Rekomenduojamas amžius

8+

Turime

  • Nemokamas pristatymas perkant už 60€
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
Populiariausi

Stalo žaidimai

Siūlome įvairius klasikinius ir modernius stalo žaidimus – nuo strateginių ir nuotykių žaidimų iki visai šeimai skirtų vakarėlių žaidimų. Nesvarbu, ar esate patyręs stalo žaidimų entuziastas, ar tiesiog ieškote smagiai praleisti laiką su draugais ir šeima, mūsų svetainėje rasite kažką kiekvienam.
Kokybiškas laikas

Su šeima ar draugais

Stalo žaidimai su šeima ar draugais yra puikus būdas kokybiškai ir smagiai praleisti laiką kartu. Stalo žaidimai yra įtraukianti veikla, kuri gali suburti įvairaus amžiaus žmones, nesvarbu, ar tai būtų konkurencingas strateginis žaidimas, ar reikalaujantis komandinio darbo. Stalo žaidimai taip pat siūlo pertrauką nuo technologijų ir ekranų, leidžiančių prasmingam bendravimui ir pokalbiams.