Pirkimo taisyklės - DIMO

Pirkimo taisyklės

Mokėjimo būdai:
Atsiskaityti galima naudojantis Swedbank, Seb, Luminor, Citadele ir Šiaulių bankas elektroninės bankininkystės paslaugomis. Atsiskaitymai galimi euro valiuta. Mokėjimai apdorojami naudojantis MakeCommerce.lt mokėjimų platforma.

Prekių grąžinimas:
Pakeisti arba grąžinti įsigytą prekę galite per 14 kalendorinių dienų Lietuvoje arba per 30 kalendorinių dienų Europos Sąjungoje ir kitose šalyse nuo prekių pristatymo dienos.

Keičiama arba grąžinama prekė turi būti pateikta tvarkingoje originalioje pakuotėje, nesugadinta, nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos pakuotės, nenuplėštos apsauginės plėvelė ir pan.) ir toje pačioje komplektacijoje, kokioje pirkėjas ją įsigijo, su visais jai priklausančiais priedais ir dovanomis (jei tokių buvo).

Dėl grąžinimo parašykite mums el. paštu labas@dimo.lt, nurodydami užsakymo nr., grąžinimo priežastį, pirkėjo vardą ir pavardę bei sąskaitos numerį į kurį bus grąžinti pinigai, sąskaitos savininkas turi sutapti su pirkėju.

Keičiamos arba grąžinamos prekės turi būti:
– atsiųstos į Omnivos paštomatą adresu Dangaus gatvė 34, Slengiai, tel. +370 625 26085
– atsiųstos į DPD paštomatą adresu Dangaus gatvė 34, Slengiai, tel. +370 625 26085

Pardavėjas turi teisę nepriimti keičiamos arba grąžinamos prekės, jei ji pateikiama panaudota, neveikianti, subraižyta, neoriginalioje pakuotėje, nepilnos komplektacijos, sugadinta ar kitaip pažeista, pasibaigęs jos keitimo/grąžinimo terminas, taip pat jei prekė buvo pagaminta ar užsakyta pagal individualų kliento užsakymą ar užsakyta prekė yra riboto galiojimo termino.

Keičiamų ar grąžinamų prekių siuntimo/pristatymo išlaidas apmoka pirkėjas. Grąžinama tik už prekę sumokėta pinigų suma. Siuntimo išlaidos neapmokamos.

Pinigų grąžinimas:
Pinigai už grąžintą prekę grąžinami per 14 kalendorinių dienų, po to, kai prekė yra gauta, patikrinama, kad ji yra tinkamos būklės, t.y. nenustatyti pažeidimai, sugadinimai, yra visi įpakavimai, apsauginės plėvelės. Pinigai pirkėjui yra grąžinami į nurodytą sąskaitą. Sąskaitos savininkas turi sutapti su pirkėju.

Prekės keitimo atveju, keičiamą prekę pristatysime nemokamai.
Produkto grąžinimas įmanomas tik įvykdžius visus aukščiau išdėstytus terminus ir sąlygas.