Kelioninis žaidimas Lažinkimės? Vakarėlio versija, LT

12,90 

Atlik smagias aktyvias užduotis, išbandyk savo intelektinius gebėjimus, vaidink juokingas situacijas savo partneriui! Šiame azartiškame žaidime susidursi su rimtais iššūkiais ir turėsi pasitelkti aktorinius gebėjimus, o kiti žaidėjai lažinsis, ar tau pasiseks, ar ne! Jei žaidėjų spėjimas bus teisingas, jie praturtės! Jei užduotį atliksi sėkmingai, praturtėsi ir tu! Išlaisvink savo vaizduotę ir pasinerk į linksmybes! Patogi kelioninė žaidimo versija leis jį pasiimti su savimi, kad ir kur bekeliautumėte!
Rinkinyje yra: 88 užduočių kortelės (44 „vaidinimo“, 22 „aktyvios“, 22 „pasyvios“), 12 TAIP/NE kortelių, 1 bloknotas su žaidimo lentos lapais, 1 bloknotas užrašams ir smėlio laikrodis.
Įspėjimas! Netinka vaikams iki 3 metų – yra smulkių detalių. Pavojus užspringti.
Pristatymas

Šią prekę pristatysime per 5-8 d.d.❗️

Rekomenduojamas amžius

15+

Turime

  • Nemokamas pristatymas perkant už 60€
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
Populiariausi

Stalo žaidimai

Siūlome įvairius klasikinius ir modernius stalo žaidimus – nuo strateginių ir nuotykių žaidimų iki visai šeimai skirtų vakarėlių žaidimų. Nesvarbu, ar esate patyręs stalo žaidimų entuziastas, ar tiesiog ieškote smagiai praleisti laiką su draugais ir šeima, mūsų svetainėje rasite kažką kiekvienam.
Kokybiškas laikas

Su šeima ar draugais

Stalo žaidimai su šeima ar draugais yra puikus būdas kokybiškai ir smagiai praleisti laiką kartu. Stalo žaidimai yra įtraukianti veikla, kuri gali suburti įvairaus amžiaus žmones, nesvarbu, ar tai būtų konkurencingas strateginis žaidimas, ar reikalaujantis komandinio darbo. Stalo žaidimai taip pat siūlo pertrauką nuo technologijų ir ekranų, leidžiančių prasmingam bendravimui ir pokalbiams.