Stalo žaidimas Monopolis, LT

44,90 

„Monopolis“ – greitų sandorių nekilnojamojo turto prekybos žaidimas!Išsirink labiausiai patinkančią figūrėlę, pastatyk ją ant laukelio EIK ir ridenk kauliukus, kad užvaldytum viską! Šiame klasikiniame „Monopolyje“ visas veiksmas sukasi aplink nuosavybės pirkimą, pardavimą ir mainus, siekiant pasiekti pergalę. Kuo daugiau nuosavybės žaidėjas turi, tuo daugiau nuomos gali imti. „Monopolis“ – tai smagus užsiėmimas leidžiant laiką namuose. Šis žaidimas – šeimos žaidimų vakarų favoritas, puikiai tinkantis ir vaikams, ir suaugusiesiems. „Monopolyje“ laimėtojas gali būti tik vienas. Ar tai būsi tu? Žaidimas lietuvių kalba. DĖMESIO! Netinka vaikams iki 3 metų – yra smulkių detalių. Pavojus užspringti!

Pristatymas

Šią prekę pristatysime per 5-8 d.d.❗️

Rekomenduojamas amžius

8+

Turime

  • Nemokamas pristatymas perkant už 60€
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
Populiariausi

Stalo žaidimai

Siūlome įvairius klasikinius ir modernius stalo žaidimus – nuo strateginių ir nuotykių žaidimų iki visai šeimai skirtų vakarėlių žaidimų. Nesvarbu, ar esate patyręs stalo žaidimų entuziastas, ar tiesiog ieškote smagiai praleisti laiką su draugais ir šeima, mūsų svetainėje rasite kažką kiekvienam.
Kokybiškas laikas

Su šeima ar draugais

Stalo žaidimai su šeima ar draugais yra puikus būdas kokybiškai ir smagiai praleisti laiką kartu. Stalo žaidimai yra įtraukianti veikla, kuri gali suburti įvairaus amžiaus žmones, nesvarbu, ar tai būtų konkurencingas strateginis žaidimas, ar reikalaujantis komandinio darbo. Stalo žaidimai taip pat siūlo pertrauką nuo technologijų ir ekranų, leidžiančių prasmingam bendravimui ir pokalbiams.