Stalo žaidimas, Alias: Paslaptys, LT

27,90 

„Alias: paslaptys“ – tai žodžių žaidimas, kitoks nei visi! Išsiaiškinkite paslėptus raktažodžius ir visi kartu atskleiskite paslaptį! Tai daug rimčiau, nei atrodo iš pirmo žvilgsnio! Raskite atsakymus intriguojančiame paslapčių pasaulyje. Kuo greičiau paaiškinkite žodžius ir išsiaiškinkite paslėptus raktažodžius. Vienintelis jūsų priešas – laikas. Suvienykite jėgas ir panaudokite raktažodžius paslaptingam žodžiui atskleisti. Nepamirškite, kad čia svarbiausia komandinis darbas!

ĮSPĖJIMAS! PAVOJUS UŽSPRINGTI – smulkios detalės. Netinka vaikams iki 3 metų.

Pristatymas

Šią prekę pristatysime per 5-8 d.d.❗️

Rekomenduojamas amžius

12+

Turime

  • Nemokamas pristatymas perkant už 60€
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
Populiariausi

Stalo žaidimai

Siūlome įvairius klasikinius ir modernius stalo žaidimus – nuo strateginių ir nuotykių žaidimų iki visai šeimai skirtų vakarėlių žaidimų. Nesvarbu, ar esate patyręs stalo žaidimų entuziastas, ar tiesiog ieškote smagiai praleisti laiką su draugais ir šeima, mūsų svetainėje rasite kažką kiekvienam.
Kokybiškas laikas

Su šeima ar draugais

Stalo žaidimai su šeima ar draugais yra puikus būdas kokybiškai ir smagiai praleisti laiką kartu. Stalo žaidimai yra įtraukianti veikla, kuri gali suburti įvairaus amžiaus žmones, nesvarbu, ar tai būtų konkurencingas strateginis žaidimas, ar reikalaujantis komandinio darbo. Stalo žaidimai taip pat siūlo pertrauką nuo technologijų ir ekranų, leidžiančių prasmingam bendravimui ir pokalbiams.