Stalo žaidimas Projektas GAIA, LT

35,99 

ŽEMĖ 2240. Sveiki atvykę į pasaulį, kuriame žmonijos egzistavimas kabo ant plauko. GAIA, dirbtinis intelektas, sukurtas Žemei apsaugoti, nustato, kad didžiausia grėsmė planetai yra ŽMONIJA. Valdykite 12 veikėjų ir keliaukite Žeme ir kosmosu. Jūsų misija – atrasti slaptą kodą ir išjungti GAIA. Laukti nėra kada, nes GAIA niokoja Žemę stichinėmis nelaimėmis ir mirtinais dronais. Norėdama pasiekti tikslą, GAIA nesustos. Jūs esate paskutinė viltis. Ar sugebėsite apsaugoti ŽMONIJĄ?

ĮSPĖJIMAS! PAVOJUS UŽSPRINGTI – smulkios detalės. Netinka vaikams iki 3 metų.

Rekomenduojamas amžius

12+

Pristatymas

Šią prekę pristatysime per 5-8 d.d.❗️

Turime

  • Nemokamas pristatymas perkant už 60€
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
Populiariausi

Stalo žaidimai

Siūlome įvairius klasikinius ir modernius stalo žaidimus – nuo strateginių ir nuotykių žaidimų iki visai šeimai skirtų vakarėlių žaidimų. Nesvarbu, ar esate patyręs stalo žaidimų entuziastas, ar tiesiog ieškote smagiai praleisti laiką su draugais ir šeima, mūsų svetainėje rasite kažką kiekvienam.
Kokybiškas laikas

Su šeima ar draugais

Stalo žaidimai su šeima ar draugais yra puikus būdas kokybiškai ir smagiai praleisti laiką kartu. Stalo žaidimai yra įtraukianti veikla, kuri gali suburti įvairaus amžiaus žmones, nesvarbu, ar tai būtų konkurencingas strateginis žaidimas, ar reikalaujantis komandinio darbo. Stalo žaidimai taip pat siūlo pertrauką nuo technologijų ir ekranų, leidžiančių prasmingam bendravimui ir pokalbiams.