Akcija!

Medinė dėlionė Prancūzija, 1000 det.

42,66 

Dėlionės patinka visiems – tai ir smagi, ir lavinanti veikla. Dėlionės – puikus laiko praleidimo būdas tiek vienam, tiek su draugų kompanija. Kokybiška 1000 detalių dėlionė, pagaminta iš tikros medienos pasitelkiant lazerinio pjovimo technologiją. Dėlionės detalės turi unikalias netaisyklingas formas, todėl ją sudėti – rimtas iššūkis! Sudėliotos dėlionės dydis – 51,9 x 37,5 cm. Rinkinyje yra 519 x 375 mm plakatas su dėlionės vaizdu. Dėlionė supakuota ekologiškoje pakuotėje. DĖMESIO! Netinka vaikams iki 3 metų: yra smulkių detalių. Pavojus užspringti!

Pristatymas

Šią prekę pristatysime per 5-8 d.d.❗️

Turime

  • Nemokamas pristatymas perkant už 60€
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
medines deliones
Aukščiausios kokybės

Medinės Dėlionės

Dimo.lt produkcijai keliame aukščiausius kokybės reikalavimus, todėl dirbame tik su patikimais ir patikrintais gamintojais. Jus pasieks natūralios medienos, tvirtos ir ryškios detalės, patikimas ir saugus maišelis joms laikyti bei ilgaamžė dėžutė.

Kūrybingam laisvalaikiui...

Originali dovana

Norite padovanoti staigmeną, kuri įtrauktų? Dėlionės – puikus laiko paleidimo būdas mažiems ir dideliems. Dimo.lt jūs rasite skirtingus dėlionių paveikslus ir dydžius, todėl dovaną galite parinkti ne tik pagal sudėtingumą, bet ir pagal trokštamą vaizdą. Produktų pakuotės yra tvirtos, todėl puikiai tinka pakuoti kaip dovanas.

medine delione
medines deliones internetu

Kodėl Dimo.lt?

Parduodami produkciją klientams vadovaujamės kokybės principais, todėl garantuojame malonią patirtį. Dimo.lt vertybės:

– Tik kokybiška produkcija.
– Nuoširdus klientų aptarnavimas.
– Pagalba išsirenkant tinkamiausią prekę.
– Greitas pristatymas per 2-5 darbo dienas.