Akcija!

Liūtas

59,76 

Medinė Dėlionė ADPZ016

Dėlionės – tai užsiėmimas kuris lavina judesius, atmintį ir loginį mąstymą. Mes tampame pastabesni smulkmenoms, susikaupiame, paėmus mažesnes ir įmantresnes dalis, jas apverčiant ir sujungiant, dirba mažesni rankų, pirštų ir akių raumenys. Jo metu mažiesiems gerinamas rankų miklumas ir koordinacija.

Suaugusiems gerinama atmintis, nes dėliodami paveikslą ilgainiui įsimename detales ir prireikus, jau žinome kur jų ieškoti. Taip pat jos kuria tarsi meditacinį pojūtį, nes nebeturime laiko mintims apie rūpesčius ir susikoncentruojame į dėlionės detalių paiešką.

Detalių kiekis

229 vnt.

Medinės dėlionės dydis

Turime

  • Nemokamas pristatymas perkant už 60€
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
medines deliones
Aukščiausios kokybės

Medinės Dėlionės

Dimo.lt produkcijai keliame aukščiausius kokybės reikalavimus, todėl dirbame tik su patikimais ir patikrintais gamintojais. Jus pasieks natūralios medienos, tvirtos ir ryškios detalės, patikimas ir saugus maišelis joms laikyti bei ilgaamžė dėžutė.

Kūrybingam laisvalaikiui...

Originali dovana

Norite padovanoti staigmeną, kuri įtrauktų? Dėlionės – puikus laiko paleidimo būdas mažiems ir dideliems. Dimo.lt jūs rasite skirtingus dėlionių paveikslus ir dydžius, todėl dovaną galite parinkti ne tik pagal sudėtingumą, bet ir pagal trokštamą vaizdą. Produktų pakuotės yra tvirtos, todėl puikiai tinka pakuoti kaip dovanas.

medine delione
medines deliones internetu

Kodėl Dimo.lt?

Parduodami produkciją klientams vadovaujamės kokybės principais, todėl garantuojame malonią patirtį. Dimo.lt vertybės:

– Tik kokybiška produkcija.
– Nuoširdus klientų aptarnavimas.
– Pagalba išsirenkant tinkamiausią prekę.
– Greitas pristatymas per 2-5 darbo dienas.