Stalo žaidimas Redraw, LT

23,90 

REDRAW – smagus ir išskirtinis vakarėlių žaidimas, kuriame, norint tapti dailininku, visai nereikia mokėti piešti: tereikia papildyti kitų žaidėjų piešinius! Vienam žaidėjui piešiant, kiti bando atspėti, kas tai galėtų būti. Žaidėjas, pirmasis padėjęs ranką ant teisingos kortelės ir pasakęs teisingą žodį, gauna šią kortelę, o kartu ir 1 tašką. Žaidimą laimi žaidėjas, pirmasis surinkęs 5 korteles!

ĮSPĖJIMAS! PAVOJUS UŽSPRINGTI – smulkios detalės. Netinka vaikams iki 3 metų.

Pristatymas

Šią prekę pristatysime per 5-8 d.d.❗️

Rekomenduojamas amžius

10+

Turime

  • Nemokamas pristatymas perkant už 60€
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
Populiariausi

Stalo žaidimai

Siūlome įvairius klasikinius ir modernius stalo žaidimus – nuo strateginių ir nuotykių žaidimų iki visai šeimai skirtų vakarėlių žaidimų. Nesvarbu, ar esate patyręs stalo žaidimų entuziastas, ar tiesiog ieškote smagiai praleisti laiką su draugais ir šeima, mūsų svetainėje rasite kažką kiekvienam.
Kokybiškas laikas

Su šeima ar draugais

Stalo žaidimai su šeima ar draugais yra puikus būdas kokybiškai ir smagiai praleisti laiką kartu. Stalo žaidimai yra įtraukianti veikla, kuri gali suburti įvairaus amžiaus žmones, nesvarbu, ar tai būtų konkurencingas strateginis žaidimas, ar reikalaujantis komandinio darbo. Stalo žaidimai taip pat siūlo pertrauką nuo technologijų ir ekranų, leidžiančių prasmingam bendravimui ir pokalbiams.