Stalo žaidimas Motina Žemė, LT

28,90 

Žaiskite ir sužinokite, kaip išsaugoti mūsų nuostabią planetą! Ar žinote, kas yra tvarus vartojimas ir kaip sumažinti naštą Žemei? O ar norėtumėte sužinoti, kaip padėti pažeidžiamoms gyvūnų rūšims ir užkirsti kelią biologinės įvairovės nykimui? „Motina Žemė“ – tai mokomasis stalo žaidimas, kupinas konkrečių idėjų, kaip galime padėti savo planetai. Žaidimas taip pat leidžia giliau pažvelgti ir suprasti su aplinkos problemomis susijusius veiksnius, kuriems mes, kaip individualūs asmenys, galime turėti tik labai ribotą įtaką. Motinos Žemės ištekliai yra gausūs, bet riboti. Atėjo laikas atsidėkoti mūsų planetai ja tinkamai pasirūpinant. Visi kartu ženkime žingsnį tvaresnės ir geresnės ateities link! Atlikite Motinos Žemės duodamas užduotis ir visi kartu atsakinėkite į keturių skirtingų kategorijų klausimus. Teisingi atsakymai priartins prie planetos išsaugojimo, o kiekviena klaida apsunkins jūsų misiją. Niekada nepamirškite, kad vienintelis būdas apsaugoti Motiną Žemę – tai dirbti visiems kartu!

ĮSPĖJIMAS! PAVOJUS UŽSPRINGTI – smulkios detalės. Netinka vaikams iki 3 metų.

Pristatymas

Šią prekę pristatysime per 5-8 d.d.❗️

Rekomenduojamas amžius

8+

Turime

  • Nemokamas pristatymas perkant už 60€
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
Populiariausi

Stalo žaidimai

Siūlome įvairius klasikinius ir modernius stalo žaidimus – nuo strateginių ir nuotykių žaidimų iki visai šeimai skirtų vakarėlių žaidimų. Nesvarbu, ar esate patyręs stalo žaidimų entuziastas, ar tiesiog ieškote smagiai praleisti laiką su draugais ir šeima, mūsų svetainėje rasite kažką kiekvienam.
Kokybiškas laikas

Su šeima ar draugais

Stalo žaidimai su šeima ar draugais yra puikus būdas kokybiškai ir smagiai praleisti laiką kartu. Stalo žaidimai yra įtraukianti veikla, kuri gali suburti įvairaus amžiaus žmones, nesvarbu, ar tai būtų konkurencingas strateginis žaidimas, ar reikalaujantis komandinio darbo. Stalo žaidimai taip pat siūlo pertrauką nuo technologijų ir ekranų, leidžiančių prasmingam bendravimui ir pokalbiams.