Akcija!

Prime dėlionė Romantiškas saulėlydis, 1500 det.

25,56 

Tai – visiškai nauja aukštos kokybės dėlionių rūšis! Dėlionė pagaminta naudojant specialią technologija („Fit Technology“), kurios dėka visų šios serijos dėlionių detales galima sujungti tarpusavyje. Baigę dėlioti, išorinio dėlionės krašto detalės padėkite į šalį. Tada sujunkite dėlionę su kita surinkta „Fit Technology“ serijos dėlione (ar keliomis dėlionėmis). Dabar galite uždėti reikiamus kraštelius ir pabaigti savo koliažą. Koliažą gali sudaryti tiek dėlionių, kiek tik panorėsite. Dėlionių detalės turi unikalias formas ir yra pagamintos iš storiausio kartono, todėl savo koliažą galite perkėlinėti nebijodami, kad jis subyrės.

Dėlionės pakuotė yra visiškai biologiškai suyranti.

Surinktos dėlionės dydis – 85 x 58 cm.

DĖMESIO! Netinka vaikams iki 3 metų: yra smulkių detalių. Pavojus užspringti!

Rekomenduojamas amžius

14+

Pristatymas

Šią prekę pristatysime per 5-8 d.d.❗️

Turime

  • Nemokamas pristatymas perkant už 60€
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
Populiariosios

Klasikinės dėlionės

Klasikinės dėlionės – tikras linksmybių ir pramogų šaltinis įvairaus amžiaus žmonėms! Tai užsiėmimas kuris lavina judesius, atmintį ir loginį mąstymą. Mes tampame pastabesni smulkmenoms, susikaupiame, paėmus mažesnes ir įmantresnes dalis, jas apverčiant ir sujungiant, dirba mažesni rankų, pirštų ir akių raumenys. Taip pat jos kuria tarsi meditacinį pojūtį, nes nebeturime laiko mintims apie rūpesčius ir  susikoncentruojame į dėlionės detalių paiešką.

Kokybiškas laikas

Su šeima ar draugais

Klasikinių dėlionių dėliojimas tampa dar malonesniu, kai tuo užsiimame kartu su draugais ar šeima. Bendradarbiavimas spręndžiant galvosūkį suteikia komandinio darbo ir bičiulystės jausmą, o kartu meta iššūkį kiekvieno problemų sprendimo įgūdžiams. Tai gali būti puikus užsiėmimas, kurio metu užmezgame tvirtesnį tarpusavio ryšį bendraudami bei leisdami laiką drauge.