Akcija!

Leopardas gėlėse (su porėmiu)

22,49 

Deimantinė mozaika GJ6326

Viskas, ko reikia viename rinkinyje!

Lipni drobė
Padėkliukas
Apvalūs deimančiukai
Lazdelė ir vaškas

Jūs pagaliau atradote laisvalaikio praleidimo būdą, kuris padės atsipalaiduoti! Iš šimtų skirtingų deimantukų jūs sudėliosite nepaprastai tikrovišką ir nuostabų paveikslą, kuriuo galėsite papuošti pasirinktą savo erdvę.

Rinkinyje rasite klijais padengtą drobę, kurioje matysite simbolius. Kiekvienas simbolis atitinka tam tikros spalvos deimančiuką. Sudėliojus visus deimančiukus pagal schemą, gaunamas žėrintis ir tikslus paveikslas. Užsiėmimo trukmė priklauso nuo paveikslo dydžio ir jam skiriamo laiko.
Atkreipkite dėmesį – kuo didesnis deimantinės mozaikos dydis – tuo ryškesnis ir aiškesnis paveikslo vaizdas.

Mozaikos dydis

Spalvų skaičius

25

Sudėtingumas (nuo 1 iki 5)

4

🚀 Greitas pristatymas per 2-3 d.d. 🚀

Turime

  • Nemokamas pristatymas perkant už 60€
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
deimantines mozaikos
Aukščiausios kokybės

Deimantinės Mozaikos

Dimo.lt produkcijai keliame aukščiausius kokybės reikalavimus, todėl dirbame tik su patikimais ir patikrintais gamintojais. Drobės, ant kurių klijuosite deimantukus, yra lygios ir nesusiglamžiusios, o klijai paskirstyti tolygiai, todėl išgausite kokybišką paveikslo vaizdą. Jūs galite rinktis iš daugiau nei 800 skirtinų mozaikų, todėl tikime, kad atrasite tai, kuo bus malonu grožėtis ilgą laiką.

Kūrybingam laisvalaikiui...

Originali dovana

Norite padovanoti naudingą ir autentišką dovaną artimam žmogui? Deimantinės mozaikos leidžia pamiršti rūpesčius, pasinerti į meditaciją primenantį laiką, kurio metu susikoncentruojama ir lavinamas kruopštumas. Šis užsiėmimas praktiškai neuri amžiaus apribojimų, tačiau siūlome jį dovanoti žmonėms nuo 8 metų amžiaus, dėl jame esančių smulkių detalių ir reikalaujamo smulkmeniškumo. Šis spalvingas užsiėmimas – tai nepaprastas laikas sau, kurį norisi dovanoti draugams, sesei ar mamai. Kieta mozaikos pakuotė puikiai tinka šventiniam įpakavimui.

deimantines mozaikos
deimantine mozaika

Kodėl Dimo.lt?

Parduodami produkciją klientams vadovaujamės kokybės principais, todėl garantuojame malonią patirtį. Dimo.lt vertybės:

– Tik kokybiška produkcija.
– Nuoširdus klientų aptarnavimas.
– Pagalba išsirenkant tinkamiausią prekę.
– Greitas pristatymas per 2-5 darbo dienas.