Akcija!

Dėlionė Amalfi. Italija, 1500 det.

13,21 

Dėlionės patinka visiems – tai ir smagi, ir lavinanti veikla. Dėlionės – puikus laiko praleidimo būdas tiek vienam, tiek su draugų kompanija. Tai klasika, kuri patiks įvairaus amžiaus vaikams, padės lavinti loginį mąstymą, motorinius įgūdžius ir koordinaciją.

Surinktos dėlionės dydis: 85 x 58 cm.

Įspėjimas! Netinka vaikams iki 3 metų – yra smulkių detalių. Pavojus užspringti.

Pristatymas

Šią prekę pristatysime per 5-8 d.d.❗️

Dėlionės detalės

Rekomenduojamas amžius

7+

Turime

  • Nemokamas pristatymas perkant už 60€
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
Populiariosios

Klasikinės dėlionės

Klasikinės dėlionės – tikras linksmybių ir pramogų šaltinis įvairaus amžiaus žmonėms! Tai užsiėmimas kuris lavina judesius, atmintį ir loginį mąstymą. Mes tampame pastabesni smulkmenoms, susikaupiame, paėmus mažesnes ir įmantresnes dalis, jas apverčiant ir sujungiant, dirba mažesni rankų, pirštų ir akių raumenys. Taip pat jos kuria tarsi meditacinį pojūtį, nes nebeturime laiko mintims apie rūpesčius ir  susikoncentruojame į dėlionės detalių paiešką.

Kokybiškas laikas

Su šeima ar draugais

Klasikinių dėlionių dėliojimas tampa dar malonesniu, kai tuo užsiimame kartu su draugais ar šeima. Bendradarbiavimas spręndžiant galvosūkį suteikia komandinio darbo ir bičiulystės jausmą, o kartu meta iššūkį kiekvieno problemų sprendimo įgūdžiams. Tai gali būti puikus užsiėmimas, kurio metu užmezgame tvirtesnį tarpusavio ryšį bendraudami bei leisdami laiką drauge.