Akcija!

Aušra miške

22,49 

Tapyba Pagal Skaičius GX32133T

Viskas, ko reikia viename rinkinyje!

Įrėminta drobė
Teptukai
Akriliniai dažai
Instrukcija

Visuomet svajojote pasijusti it dailininkais ir nupiešti paveikslą, kuriuo galėtumėte papuošti savo erdvę ar padovanoti brangiam žmogui? Tapyba pagal skaičius yra būtent tai, ko jūs ieškojote. Jūs galėsite pasinerti į savotišką meditaciją, skirti laiko sau ir pasidžiaugti ramia spalvų terapiją. Šiam užsiėmimui galite skirti tiek laiko, kiek jums patogu.

Paveikslas pas jus atvyks ant drobės, kuri jau aptraukta ant medinio rėmo ir smulkiai sunumeruotomis erdvėmis. Kiekvienas laukelis yra pažymėtas tam tikru skaičiumi, kuris atitinka numatytą spalvą. Jums reikia tik užpildyti skirtingas tuščias formas su nurodytomis spalvomis.

Tapybos trukmė priklauso nuo paveikslo dydžio. Mažiausiųjų paveikslų tapymas trunka apie 3-4 valandas, didesnių priklauso nuo skiriamo jiems laiko.
*Dažų spalvos gali skirtis nuo nuotraukos

Paveikslo dydis

Spalvų skaičius

25

Sudėtingumas (nuo 1 iki 5)

3

Turime

  • Nemokamas pristatymas perkant už 60€
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
tapyba pagal skaicius
Aukščiausios kokybės

Tapyba Pagal Skaičius

Dimo.lt produkcijai keliame aukščiausius kokybės reikalavimus, todėl dirbame tik su patikimais ir patikrintais gamintojais. Tapybos drobės yra iš aukščiausios kokybės medžiagos, pilnai paruoštos ir sunumeruotos, akriliniai dažai – ryškūs, o tapybos įrankiai – patogūs naudoti. Jūs galite rinktis iš daugiau nei 500 skirtingų tapybos rinkinių, todėl tikime, kad atrasite tai, kuo bus malonu grožėtis ilgą laiką.

Kūrybingam laisvalaikiui...

Originali dovana

Norite padovanoti naudingą ir autentišką dovaną artimam žmogui? Tapyba pagal skaičius leidžia pamiršti rūpesčius, pasinerti į meditaciją primenantį laiką, kurio metu susikoncentruojama ir lavinamas kruopštumas. Šis spalvingas užsiėmimas – tai nepaprastas laikas sau, kurį norisi dovanoti draugams ir šeimos nariams. O galbūt savarankiškai nutapytą paveikslą norėsite padovanoti patys?

tapyba pagal numerius
tapyba pagal skaicius

Kodėl Dimo.lt?

Parduodami produkciją klientams vadovaujamės kokybės principais, todėl garantuojame malonią patirtį. Dimo.lt vertybės:

– Tik kokybiška produkcija.
– Nuoširdus klientų aptarnavimas.
– Pagalba išsirenkant tinkamiausią prekę.
– Greitas pristatymas per 2-5 darbo dienas.