Kodėl naudinga dėlioti dėliones? - DIMO

🚀 Tik šią savaitę NEMOKAMAS pristatymas Venipak/LP Express paštomatais! 🚀

Kodėl naudinga dėlioti dėliones?

Dėlionės, kurias paprastai vadiname puzlėmis, atsirado 1760 metais. Praėjus beveik 300 metų, tai vis dar populiarus ir mėgstamas laisvalaikio užsiėmimas. Šiai dienai turime įvairių dėlionių rūšių: klasikinės kartoninės, 3D, medinės dėlionės ir t.t. Aptarsime 10 priežasčių, kodėl dėlionių dėliojimas ne tik smagus, bet ir naudingas užsiėmimas.

1. Tampame laimingesni ir sumažiname stresą.
Be abejonių, pagaliau sujungtos atkarpos ar trūkstamos detalės radimas suteikia mums laimės ir džiaugsmo! Dėlionės gerina nuotaiką ir padeda pamiršti dienos rūpesčius bei neleidžia nuobodžiauti.

2. Tai tarsi meditacija.
Dėlionės yra panašios į meditaciją, tai puiki priemonė sąmoningumui praktikuoti. Kaip ir medituojant, dėliodami dėliones turime būti akimirkoje „čia ir dabar“.

3. Padeda lengviau išspręsti problemas gyvenime.
Kad užbaigtume dėlionę, turime galvoti „už dėžės“ ribų. Bandymai ir klaidos skatina mus būti kantresniems ir apgalvoti savo veiksmus. Po dėlionių dėliojimo galime tapti labiau prisitaikantys, geriau kritiškai mąstyti bei analizuoti.

4. Gerinamas miklumas.
Kartu su kūrybingumu, dėlionių dėliojimas gerina mūsų rankų-akių koordinaciją. Paėmus mažesnes ir įmantresnes dalis, jas apverčiant ir sujungiant, dirba mažesni rankų, pirštų ir akių raumenys.

5. Atitraukia nuo išmaniųjų technologijų.
Ar kada pradėjote dėlioti dėlionę ir nepastebėjote kaip praskriejo kelios valandos? Ir jūs net nepatikrinote savo telefono ar neperjungėte televizijos kanalo? Įrodyta, kad dėlionių dėliojimas yra viena geriausių priemonių atitrūkti nuo išmaniųjų prietaisų!