Kas yra deimantinė mozaika? - DIMO

☀️ Papildoma 10% nuolaida perkant nuo 30 Eur su kodu – VASARA ☀️

Kas yra deimantinė mozaika?

Tai smagus, atpalaiduojantis, raminantis ir panašus į meditaciją hobis, kuriuo užsiimdami pamiršite visus rūpesčius. Deimantinei mozaikai dėlioti nereikia specialių įgūdžių, tik kruopštumo ir Jūsų laiko. Dėliojimu džiaugtis gali tiek vaikai, tiek suaugę. Tai palyginus naujas hobis, kuris populiarėja ir užkariauja vis daugiau lietuvių širdžių.

Kaip sudėlioti deimantinę mozaiką

Deimantinės mozaikos sudarytos iš kokybiškos, klijais padengtos drobės, kurioje pavaizduota pasirinkto paveikslo schema. Schema sudaryta iš simbolių, kiekvienas simbolis atitinka tam tikrą smulkių, blizgių karoliukų spalvą. Rinkiniuose yra visos reikalingos priemonės: pincetas ir lazdelė dėliojimui, padėkliukas deimančiukams, instrukcija. Sudėliojus šimtus spindinčių deimančiukų, pagal atitinkamas spalvas, gaunamas nuostabiai žvilgantis paveikslas!

Kas gali dėlioti deimantines mozaikas?

Dėlioti deimantines mozaikas visai nesudėtinga, tad šis laisvalaikio užsiėmimas tiks ir patiks tiek vaikams, tiek suaugusiems. O sudėlioti paveikslai papuoš jūsų namų sienas arba bus puiki, rankų darbo dovana. 😍 Kiekvienas gali rasti sau tinkamą dėlioti mozaiką: pagal dydį, temą, spalvų įvairumą. Deimantinės mozaikos – smagus hobis, kuris įtrauks ir nuo kurio nenorėsite atsitraukti! 🤩
Laisvalaikio užsiėmimai