Ką veikti, kai lyja? - DIMO

🥳 Visą rugsėjį 11% nuolaida VISOMS prekėms su kodu DIMO1 🥳

Ką veikti, kai lyja?

Esant geram orui daug laiko praleidžiame lauke: važiuojame į gamtą, vaikštome mieste, važinėjamės dviračiais, iškylaujame ir t.t. Veiklos lauke yra daug ir įvairios, tačiau, kai oras suprastėja, lyja lietus, liekame namie. Namie taip pat galime rasti smagios ir įdomios veiklos. Dalijamės keliomis veiklomis, kuriomis galite užsiimti namuose:

1. Dėlionių dėliojimas

Senas geras užsiėmimas, kuris patinka tiek vaikams tiek suaugusiems bei yra naudingas – lavina smegenis ir padeda išlaikyti aštrų protą. Dėlionių dėliojimas suburia šeimą kartu, tad tai ir kokybiškas laiko praleidimas su artimaisiais.

2. Tapyba pagal skaičius

Atpalaiduojanti veikla, kuria gali užsiimti visi, net ir tie, kurie nemoka piešti. Tapymui pagal skaičius nereikia jokių įgūdžių – ant drobės esančias sunumeruotas formeles reikia nutapyti atitinkamo numerio dažais ir gausite nuostabų rankų darbo paveikslą. Tapydami pasijusite tikrais dailininkais, o nutapytais paveikslais galėsite papuošti namų sienas!

3. Deimantinės mozaikos

Tai įtraukiantis ir smagus hobis, kuriuo užsiimdami pamiršite visus rūpesčius ir atsipalaiduosite. Deimantines mozaikas dėlioti nesudėtinga, o nuo sudėlioto spindinčio paveikslo neįmanoma atitraukti akių! Deimantinių mozaikų dėliojimas gerina dėmesio koncentraciją, ugdo kantrybę, o svarbiausia – malšina stresą.

Deimantinė mozaika

4. Knygų skaitymas

Kai už lango gražus oras, laiko skaitymui beveik nelieka. Tad kai oras suprastėja, jaukiai įsitaisykite su karštos arbatos puodeliu, gera knyga ir pasinerkite į skaitymo malonumą.

5. Stalo žaidimų vakaras

Pasikvieskite šeimos narius arba draugus ir surenkite stalo žaidimų vakarėlį. Smagiai praleistas laikas garantuotas!

Taigi, net ir būnant namie yra daug veiklų, kuriomis galima užsiimti, telieka jas išbandyti.