Žaidimas Monopolis. Lietuva, LT

48,90 

„Monopolis“ – greitų sandorių nekilnojamojo turto prekybos žaidimas!Ši „Monopolio“ versija – tai nacionalizuota žaidimo patirtis. Žaidėjai gali pasirinkti iš 6 žaidimo figūrėlių ir varžytis, kuris nupirks daugiau Lietuvos miestų. Kuo daugiau vietovių žaidėjas turi, tuo daugiau namų ir viešbučių gali statyti, surinkti daugiau nuomos mokesčio ir tapti tikru nekilnojamojo turto magnatu. Pirk, parduok, svajok ir strateguok, tačiau stenkis išvengti kalėjimo.

Žaidimas lietuvių kalba.

DĖMESIO! Netinka vaikams iki 3 metų: yra smulkių detalių. Pavojus užspringti!

Rekomenduojamas amžius

8+

Turime

  • Nemokamas pristatymas perkant už 60€
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
Populiariausi

Stalo žaidimai

Siūlome įvairius klasikinius ir modernius stalo žaidimus – nuo strateginių ir nuotykių žaidimų iki visai šeimai skirtų vakarėlių žaidimų. Nesvarbu, ar esate patyręs stalo žaidimų entuziastas, ar tiesiog ieškote smagiai praleisti laiką su draugais ir šeima, mūsų svetainėje rasite kažką kiekvienam.
Kokybiškas laikas

Su šeima ar draugais

Stalo žaidimai su šeima ar draugais yra puikus būdas kokybiškai ir smagiai praleisti laiką kartu. Stalo žaidimai yra įtraukianti veikla, kuri gali suburti įvairaus amžiaus žmones, nesvarbu, ar tai būtų konkurencingas strateginis žaidimas, ar reikalaujantis komandinio darbo. Stalo žaidimai taip pat siūlo pertrauką nuo technologijų ir ekranų, leidžiančių prasmingam bendravimui ir pokalbiams.