Stalo žaidimas Alias Original, LT

22,90 

Žodžių aiškinimo žaidimas, kuriame žaidėjai turi vienas kitam paaiškinti žodžius naudodami sinonimus, asociacijas ar kitokias užuominas.
Žaidžiama komandomis, po 2 žaidėjus. Jei žaidėjas sugeba tinkamai paaiškinti žodį ir kitas žaidėjas jį atspėja (taip kaip užrašyta kortelėje) gaunamas taškas ir komanda žaidimo lentoje pajuda per laukelį. Kuo daugiau teisingų atsakymų, tuo daugiau laukelių komanda gali pasislinkti žaidimo lentoje. Pirmieji pasiekę finišą (teisingai atspėję daugiausiai žodžių per trumpiausią laiką) laimi žaidimą!

Įspėjimas! Netinka vaikams iki 3 metų – yra smulkių detalių. Pavojus užspringti.

Pristatymas

Šią prekę pristatysime per 5-8 d.d.❗️

Rekomenduojamas amžius

7+

Turime

  • Nemokamas pristatymas perkant už 60€
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
Populiariausi

Stalo žaidimai

Siūlome įvairius klasikinius ir modernius stalo žaidimus – nuo strateginių ir nuotykių žaidimų iki visai šeimai skirtų vakarėlių žaidimų. Nesvarbu, ar esate patyręs stalo žaidimų entuziastas, ar tiesiog ieškote smagiai praleisti laiką su draugais ir šeima, mūsų svetainėje rasite kažką kiekvienam.
Kokybiškas laikas

Su šeima ar draugais

Stalo žaidimai su šeima ar draugais yra puikus būdas kokybiškai ir smagiai praleisti laiką kartu. Stalo žaidimai yra įtraukianti veikla, kuri gali suburti įvairaus amžiaus žmones, nesvarbu, ar tai būtų konkurencingas strateginis žaidimas, ar reikalaujantis komandinio darbo. Stalo žaidimai taip pat siūlo pertrauką nuo technologijų ir ekranų, leidžiančių prasmingam bendravimui ir pokalbiams.