Kortų žaidimas Monopolis: Statyk

14,90 

„Monopolis“ – greitų sandorių nekilnojamojo turto prekybos žaidimas!Pasiruošk įdomiam ir greitam „Monopolio“ kortų žaidimui! „Monopolis: statyk“ – tai galimybių, sėkmės ir strategijos žaidimas, nes žaidėjai čia atlieka statymus akluose aukcionuose, moka pinigų kortelėmis, vagia nuosavybę ir keičia savo likimą. Kiekvieno turo metu žaidėjai turi progą būti aukcionų vedėjais. Atėjus metui už nuosavybę atlikti statymą, žaidėjai pasirenka, kokia pinigų suma nori rizikuoti. Tada visi drauge sušunka „1, 2, 3, statom!“ ir padeda savo pinigų korteles. Didžiausią sumą pastatęs žaidėjas pasiima nuosavybę. Norint laimėti, reikia surinkti 3 nuosavybės rinkinius. „Monopolis: statyk“ – puikus pasirinkimas šeimos žaidimų vakarams, vakarėliams ar bet kurioms kitoms progoms.

Žaidimas rekomenduojamas vaikams nuo 7 metų.

DĖMESIO! Netinka vaikams iki 3 metų: yra smulkių detalių. Pavojus užspringti!

Rekomenduojamas amžius

7+

Turime

  • Nemokamas pristatymas perkant už 60€
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
Populiariausi

Stalo žaidimai

Siūlome įvairius klasikinius ir modernius stalo žaidimus – nuo strateginių ir nuotykių žaidimų iki visai šeimai skirtų vakarėlių žaidimų. Nesvarbu, ar esate patyręs stalo žaidimų entuziastas, ar tiesiog ieškote smagiai praleisti laiką su draugais ir šeima, mūsų svetainėje rasite kažką kiekvienam.
Kokybiškas laikas

Su šeima ar draugais

Stalo žaidimai su šeima ar draugais yra puikus būdas kokybiškai ir smagiai praleisti laiką kartu. Stalo žaidimai yra įtraukianti veikla, kuri gali suburti įvairaus amžiaus žmones, nesvarbu, ar tai būtų konkurencingas strateginis žaidimas, ar reikalaujantis komandinio darbo. Stalo žaidimai taip pat siūlo pertrauką nuo technologijų ir ekranų, leidžiančių prasmingam bendravimui ir pokalbiams.