Kelioninis žaidimas Laivų mūšis

15,90 

Su šia kelionine žaidimo „Laivų mūšis“ versija iš serijos „Grab and Go“ žaidėjai galės vesti savo laivų flotilę į pergalę. Medžiok, numušk, skandink priešininko laivus ir laimėk! Tai žaidimas, kupinas veiksmo ir strateginių sprendimų. Pasibaigus mūšiui, kištukus sudėkite į dėkliukus, o šiuos abu sujunkite ir laikykite žaidimą patogiai ir kompaktiškai. Ši „Laivų mūšio“ versija – puikus pasirinkimas keliaujantiems.

DĖMESIO! Netinka vaikams iki 3 metų – yra smulkių detalių. Pavojus užspringti!

Rekomenduojamas amžius

7+

Turime

  • Nemokamas pristatymas perkant už 60€
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
Populiariausi

Stalo žaidimai

Siūlome įvairius klasikinius ir modernius stalo žaidimus – nuo strateginių ir nuotykių žaidimų iki visai šeimai skirtų vakarėlių žaidimų. Nesvarbu, ar esate patyręs stalo žaidimų entuziastas, ar tiesiog ieškote smagiai praleisti laiką su draugais ir šeima, mūsų svetainėje rasite kažką kiekvienam.
Kokybiškas laikas

Su šeima ar draugais

Stalo žaidimai su šeima ar draugais yra puikus būdas kokybiškai ir smagiai praleisti laiką kartu. Stalo žaidimai yra įtraukianti veikla, kuri gali suburti įvairaus amžiaus žmones, nesvarbu, ar tai būtų konkurencingas strateginis žaidimas, ar reikalaujantis komandinio darbo. Stalo žaidimai taip pat siūlo pertrauką nuo technologijų ir ekranų, leidžiančių prasmingam bendravimui ir pokalbiams.