Dėlionė Katės, 500 det.

9,90 

Dėlionės – tai smagus ir įdomus būdas ugdyti svarbiausius pažintinius įgūdžius užsiimant praktine veikla. Dėlionės yra puikus laiko praleidimo būdas tiek vienam, tiek su draugais. Dėlionės – tai klasika, kuri patiks įvairaus amžiaus vaikams, padės lavinti loginį mąstymą, motorinius įgūdžius ir koordinaciją. Dėlionės dydis: 48 x 34 cm. DĖMESIO! PAVOJUS UŽSPRINGTI – yra smulkių detalių. Netinka vaikams iki 3 metų.

Dėlionės detalės

Pristatymas

Šią prekę pristatysime per 4-6 d.d.❗️

Rekomenduojamas amžius

3+

Turime

  • Nemokamas pristatymas perkant už 60€
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
Populiariosios

Klasikinės dėlionės

Klasikinės dėlionės – tikras linksmybių ir pramogų šaltinis įvairaus amžiaus žmonėms! Tai užsiėmimas kuris lavina judesius, atmintį ir loginį mąstymą. Mes tampame pastabesni smulkmenoms, susikaupiame, paėmus mažesnes ir įmantresnes dalis, jas apverčiant ir sujungiant, dirba mažesni rankų, pirštų ir akių raumenys. Taip pat jos kuria tarsi meditacinį pojūtį, nes nebeturime laiko mintims apie rūpesčius ir  susikoncentruojame į dėlionės detalių paiešką.

Kokybiškas laikas

Su šeima ar draugais

Klasikinių dėlionių dėliojimas tampa dar malonesniu, kai tuo užsiimame kartu su draugais ar šeima. Bendradarbiavimas spręndžiant galvosūkį suteikia komandinio darbo ir bičiulystės jausmą, o kartu meta iššūkį kiekvieno problemų sprendimo įgūdžiams. Tai gali būti puikus užsiėmimas, kurio metu užmezgame tvirtesnį tarpusavio ryšį bendraudami bei leisdami laiką drauge.